Volné pracovní místo  Telefonní specialista

Pracovní poměr Úvazek Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Vzdělání Základní, Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné
Hrubá mzda 20 000–40 000 Kč / měsíc

O firmě

Moderní telemarketingová firma působící na trhu již devět let.

Zavedená telemarketingová agentura, působící 10 let na trhu, hledá nové kolegy, kteří rozšíří náš úspěšný tým.

Náplň práce
  • Kontaktování našich T-mobile zákazníků
  • Poskytování informací o službách, produktech
  • Administrativa

Požadujeme

Koho hledáme?
  • Jste komunikativní a rád/a se učíte novým věcem?
  • Máte příjemný hlasový projev?
  • Nebojíte se nových věcí?

Tak pokud jste si 3x odpověděli že ANO, tak tato práce je přímo pro vás.

Nabízíme

Proč pracovat u CallOne s.r.o.?
  • vstupní a průběžná školení v oblasti komunikace a prodeje
  • práci v příjemném kolektivu
  • pouze ranní směny - vhodné pro maminky
  • krásné moderní pracovní prostředí
  • fyzicky nenáročná práce
  • mnoho motivačních ohodnocení k fixní mzdě
  • možnost pracovat na zkrácený úvazek

Vhodné pro

Absolventy, důchodce, osoby na mateřské/rodičovské dovolené.

Jiná sdělení

Pokud Vás zaujalo to, co naše společnost poskytuje, neváhejte a zašlete životopis.

Děkujeme a těšíme se na Vás,
tým CallOne s.r.o.

Máte zájem o nabídku Telefonní specialista?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Petra Špicarová z CallOne s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Telefonní specialista

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.